JEDEN PROCENT

Szanowni Państwo,

Na samym początku tego listu chcielibyśmy napisać parę słów o sobie. Jakostowarzyszenie nie możemy pochwalić się długim okresem działalności, ale jako klub piłkarski posiadamy ponad 50-cioletnią tradycję i kulturę piłkarską związaną z piłką seniorska, ale nie tylko. Od paru lat pracujemy również znajmłodszymi i to właśnie na nich skupiamy się najbardziej. To oni są naszym „oczkiem w głowie”, aleiprzyszłością nas wszystkich. To z nich chcemy stworzyć dobrych piłkarzy, ale przede wszystkim młodzież iludzi kierującymi się wartościami. Naszym zdaniem nie ma lepszej drogi do tego jak poprzez sport. To sport uczy cierpliwości, systematyczności, szacunku do kolegi z drużyny jak ikażdego człowieka spotkanego naswojej drodze.

Jeżeli chcesz dołączyć do tego, co robimy, o czym pisaliśmy wyżej chcielibyśmy prosić Cięoprzekazanie swojego 1% z podatku właśnie na nasze stowarzyszenie. Staramy się nie być anonimowi, lecz dzielić się nasza pracą i pokazywać to wszystko, co robimy na zewnątrz. Chcemy, abyradość dzieci, ichzaangażowanie podczas zajęć nie była tylko dla nas, leczprzekonywała wszystkich do współpracy. Zapraszamy, więc na nasza stronę na facebooku (znajdziesz ją wpisując LUKS Wicher Rąbino wwyszukiwarce), gdzie zamieszczamy zdjęcia ztreningów.

Zapraszamy również na same treningi, gdzie zobaczysz jak pracujemy, aleiporozmawiasz z trenerami, rodzicami oraz dziećmi, dla których to wszystko robimy.

Mamy wielką nadzieję że przekonasz się, aby do nas dołączyć.

Zarząd LUKS Wicher Rąbino

*Jeżeli potrzebujesz więcej informacji zapraszam: 669276927 – Kozieł Krzysztof